Fotograf nebo kameraman? Pozvěte si nás oba.

Pavel Prokeš

Fotograf nebo kameraman? Pozvěte si nás oba.

Plánujete svůj velký den a stojíte před otázkou, zda pozvat svatebního kameramana nebo svatebního fotografa? Případně jestli je vhodné mít na své svatbě zastoupeny obě tyto profese? Ano, je to vhodné. Videozáznam a statické fotografie ze svatby se výborně doplňují. Pokud ovšem zvolíte ty správné odborníky.

Dva v jednom: řeč nemusí být jen o šamponu na vlasy

Jistě, můžete se vydat do hlubokých vod internetu a zadat klíčová slova jako svatební kameraman, kameraman Praha, kameraman Brno, kameraman na svatbu nebo třeba nejlepší kameraman na světě. Po tom, co se vám z bezpočtu výsledků zamotá hlava, můžete stejný postup zopakovat se slovy fotograf na svatbu Praha, fotograf na svatbu Brno, fotograf na svatbu cena, kameraman a fotograf na svatbu.

Raději si rovnou ulehčete práci, pohodlně se usaďte a dočtěte tento článek až do konce. Nemusíte totiž složitě hledat fotografa a kameramana na svatbu zvlášť. Právě jste objevili dva parťáky, kteří se velmi dobře znají a navzájem se doplňují.

Profesionalita především

Nevěřte strýčkovi z druhého kolena, který vám bude tvrdit, že si přece nemusíte najímat profesionálního kameramana, když on vám na svou zbrusu novou kameru za dva tisíce může natočit svatbu zadarmo. Výsledné video nebude kvalitní. A váš svatební den se znovu opakovat nebude.

Ani profesionálně odvedená práce vás přitom nemusí stát závratnou finanční částku. Náš kameraman má zkušenosti nejen s natáčením svateb, ale také s profesionálními zakázkami pro skutečný filmový průmysl. Získáte opravdu kvalitu za výhodnou cenu. A to jen díky naší spolupráci. Osobně se známe spoustu let a pracovali jsme spolu na mnoha svatbách i dalších projektech. Jsme sehraný tým.

Ukázkové videa

Finanční a další výhody

Jednoduše ušetříte. Za to vám poděkuje například vaše krásná svatební kytice, do puntíku vyladěný svatební fotokoutek nebo budoucí dovolená. Ušetřené finance totiž můžete investovat do čehokoliv. Svou svatbu přitom ani v nejmenším neošidíte.

Nyní odhlédneme od finanční stránky a přesuneme se ke stránce technické. Představte si situaci, kdy si na svou svatbu zvete dva lidi, kteří se zatím vůbec neznají. Fotografa a kameramana. Přestože jsou oba odborníky ve svém oboru, nemusí si pracovně ani osobně vůbec vyhovovat. Pro vás je to jako sázka do loterie. Dopředu nemůžete ani předpokládat výsledek. Když spolupráce mezi fotografem a kameramanem nebude fungovat bezchybně, odrazí se to negativně na výsledcích jejich práce. A to si přece nepřejete. Svatba je jedinečná chvíle. Nehraje se na více záběrů.

Proto zvolte raději naše ověřené duo. Dobře se známe, víme, kam se postavit, abychom tomu druhému nezavazeli v záběru. Navzájem si můžeme pomoci s technikou. To je přesně to, co každá nevěsta na své svatbě potřebuje. Výborně sehraný tým lidí, kteří dokáží perfektně odvést svou práci bez toho, aby se o ně někdo musel starat. Tady nás máte.

Máte zájem o fotografa a kameramana na vaší svatbu? Napište nám prostřednictvím našeho společného kontaktního formuláře a my se vám brzy ozveme.